most

Poznaj Nas!

Nauczanie to pasja i misja. Cieszymy się, że nasza Szkoła Językowa już od 2015 roku wspiera w nauce języka angielskiego. To dla nas ważne, dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, rozwijamy się wraz z nimi, możemy proponować im najdogodniejszą formę nauki i możemy realizować ich oczekiwania.

O nas

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego oraz w tłumaczeniach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lekcje indywidualne oraz kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w godzinach przedpołudniowych bądź popołudniowych, również w sobotnie przedpołudnia – w zależności od potrzeb kursantów. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, opierają się na doskonałych materiałach wiodących wydawnictw oraz na materiałach autorskich wykonanych na potrzeby indywidualnych uczniów. Tłumaczenia wykonujemy zarówno z języka polskiego na język angielski jak i na odwrót.

FAQ

Nasza metoda opiera się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, a małe grupy gwarantują, że podczas zajęć każde dziecko otrzyma od nauczyciela uwagę i odpowiednią ilość praktyki w mówieniu poprawnym angielskim.

Nauka języka angielskiego to przyjemność i przygoda. Pracujemy metodami dopasowanymi do potrzeb dzieci, w tym aktywizującymi. Czas spędzony na nauce może być po prostu przyjemny i przynosić zamierzone efekty.